Інформатика, 8-9 клас. Поглиблене вивчення. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів (новий Держстандарт)

Навчальна програма поглибленого вивчення інформатики для учнів 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. За новим Державним стандартом.

Ця програма розроблена відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року No1392 і спрямована на реалізацію мети і завдань освітньої галузі "Технології", визначених у ньому. 

Програма призначена для переважного використовування у спеціалізованих школах із поглибленим вивченням предметів технічного (інженерного) циклу і спеціалізованих школах, гімназіях, ліцеях, колегіумах, класах з поглибленим вивченням окремих предметів, зокрема природничо-математичного і технічного (інженерного) спрямування (Додаток 5 і Додаток 8 до Наказу МОНмолодьспорт No409 від 03.04.12 року "Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня").

У 2018/2019 навчальному році програма дійсна для 8-9 класів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити