Вивчаємо Scratch. Людмила Пачесюк. 2016

Посібник "Вивчаємо Scratch"

Людмила Пачесюк

2016 р.

Посібник містить:

Готові проекти, створені у Scratch.
Завдання для самостійної роботи.
9 відео з цікавими готовими проектами у Scratch.

Даний посібник буде корисний:

  • Вчителям, яким не хватає власного досвіду програмування;
  • Школярам, які хочуть освоїти Scratch;
  • Батькам, які бажають допомогти своїм дітям;
  • Працівникам додаткової освіти.

Читання цієї книги не займе у вас багато часу: вистачить буквально 1 години. Деякі уроки доповнені відеоматеріалом, для перегляду якого вам потрібне з’єднання з Інтернетом.

УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією сайту (сторінка "Контакти"). Адміністрація сайту буде рада прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.