П'ять наукових способів покращити сигнал Wi-Fi

Існує кілька напрочуд простих способів поліпшити сигнал Wi-Fi. У першу чергу якість інтернету у вас вдома залежить від маршрутизатора.

Для початку потрібно зрозуміти, що таке Wi-Fi хвилі. Це радіохвилі, подібні електромагнітним, які відрізняються своєю дуже короткою довжиною (12 см). Це усвідомлює, що ваш сигнал досить швидко слабшає в міру віддалення від роутера.

1. Встановіть маршрутизатор у центрі вашого будинку

Якщо ви можете бачити ваш маршрутизатор з більшості точок, значить, ви знайшли для нього ідеальне місце.

2. Не ставте його на підлогу

Який би не був у вас роутер, значну частину свого Wi-Fi сигналу він поширює вниз, під корпус. Тому якщо він стоїть на підлозі, ви вже втрачаєте близько половини потужності сигналу. Він просто йде сусідам на поверх нижче! Тому ідеальне місце для нього - на стіні під стелею.

3. Тримайте його подалі від іншої електроніки

Читайте також: Естонія хоче запровадити міжнародну ідентифікацію користувачів Інтернету
Будь-яка електроніка, будь то комп'ютер або телевізор заважає сигналу Wi-Fi поширюватися. Так що якщо є можливість, тримайте свій роутер від них подалі.

4. Якщо у вашого роутера є антени, пограйтеся з ними

Кумедний факт: пристрої працюють найкраще, коли їхня внутрішня антена розташована паралельно антені маршрутизатора.

Слід сказати, що більшість ноутбуків мають горизонтально встановлену антену. Тому інтернет у ноутбуці буде спритніший, якщо роутер стоятиме на столі, а не на підлозі (якщо тільки ви не працюєте за комп'ютером на підлозі).

Якщо у вас немає можливості встановити всі свої пристрої на одній висоті, спробуйте поекспериментувати з двома антенами роутера. Найкраще сигнал передається, коли одна з них - в горизонтальному положенні, а інша - у вертикальному.

5. Карта поширення сигналу

Є доволі багато програм, які можуть скласти карту поширення вашого сигналу Wi-Fi вдома і навколо нього. Коли ви будете її бачити, то швидко зрозумієте, в чому справа, і чому у деяких кутах будинку ноутбук не бачить мережу. І куди потрібно поставити роутер, щоб сигнал проходив краще.

Наприклад, мобільний додаток Wifi analyzer показує рівень доступних сигналів Wi-Fi. Використовучи додаток в мобільному телефоні, можна знайти мертві зони в приміщенні та підібрати найкраще місцерозташування роутера.

Джерело: internetua.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити