Он-лайн сервіси

Google - це корпорація, яка не потребує реклами. Найпопулярніша пошукова система, яка, крім того, надає доступ до багатьох інших сервісів. Один з найпопулярніших сервісів - електронна пошта Gmail. Мати електронну пошту необхідно для реєстрації на інших сайтах, які також надають корисні безкоштовні ресурси.

Але для того, щоб скористатися всіма можливостями, що надає Google, потрібно спочатку зареєструватися. Один безкоштовний акаунт – увесь світ Google!

 Ознайомитися з особливостями реєстрації в Google ви можете в наступному відеоуроці.

Портал "Заповікі" призначений для обміну інформацією та досвідом вчителів Запорізької області. На порталі можна знайти інформацію про конкурси та різні заходи, в яких вчителі та цчні можуть прийняти участь. 

Вашій увазі пропонується відеоуроки по реєстрації та створенню візитної картки вчителя на порталі "Заповікі".

Сервіс Learnis.ru дозволяє створювати квести підвиду жанру "вихід з кімнати". У таких квестах перед гравцями постає задача вийти з кімнати, використовуючи різні предмети, знаходячи підказки та розв'язуючи логічні завдання. Для створення навчального квесту підказками можуть бути відповіді на завдання, які необхідно розв'язати для просування по темі квесту. Таким чином, вчитель, доповнюючи зміст своєї дисципліни, робить квест навчальним та цікавим.

Blockly Games - це серія освітніх ігор, які навчають програмуванню. Вони призначені для дітей, які не мають досвіду роботи з комп'ютерним програмуванням. Після проходження ігор гравці будуть готові використовувати звичайні текстові мови.